Pristatymo informacija

Užsakytas Prekes galite atsiimti siuntų pristatymo paslaugas teikiančiių bendrovių Omniva, DPD, LP Express paštomatuose, taip pat pasinaudodami kurjerių paslaugomis ar Lietuvos pašto skyriuose. Siuntų pristatymo bendrovių įkainius matysite prieš apmokėdami prekę.
Apie atsiimti paruoštą užsakymą būsite informuotas SMS žinute. Žinutėje bus nurodytas pristatymo laikas bei siuntos numeris.
Užsakymą atsiimkite kaip galima greičiau, bet ne vėliau kaip iki SMS žinutėje nurodytos datos. Priešingu atveju prekė Jums bus grąžinta atgal ir turėsite apmokėti su tuo susijusius mokesčius. Prekės grąžinamos sutinkamai su nustatyta grąžinimo tvarka. Prekės pristatymo kaštus apmoka pirkėjas.
Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisiekia su pirkėju pagal pirkėjo nurodytus kontaktinius duomenis ir suderina prekių pristatymo laiką.
Jei pasirinksite prekės pristatymą per kurjerį, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.
Prekės yra pristatomos per 2–5 darbo dienas (išskyrus tuomet, kai padidėja siuntų srautai, dėl to pristatymo terminas gali prailgėti). Taip pat ilgesnį pristatymo terminą gali įtakoti specialių akcijų metu vykdomi pristatymai.
Jei pardavėjas užsakytos prekės neturi ir negali pagaminti, jis nedelsdamas apie tai informuoja pirkėją ir kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią sužinojo arba turėjo sužinoti, kad negali pagaminti pirkėjo užsakytų prekių, grąžina pirkėjui įmokėtas sumas.
Tuo atveju, kai užsakytos prekės pardavėjas neturi, bet pardavėjas gali pagaminti pirkėjo užsakytą prekę, pardavėjas, gavęs užsakymą, apie tai informuoja pirkėją ir nurodo terminą, per kurį prekė bus pristatyta.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) geresnei vartotojo sąsajai sukurti.