Privatumo politika

Privatumo politika yra parengta remiantis UAB “Trakai PRO” asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis, nustato duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą.
Užsisakydami prekes pirkėjai laikomi susipažinę su šia Privatumo politika. Asmens duomenys naudojami asmens identifikavimo tikslais. Minėti duomenys – tai asmens vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris elektroninio pašto adresas ir kiti duomenys reikalingi užsakytos prekės pristatymui.
Asmens duomenys renkami, tvarkomi ir saugomi automatiniu būdu, siekiant vienareikšmiškai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus internetinės prekybos tikslais, kai duomenų subjektas duoda sutikimą, t.y. sutinka laikytis skaniukai.lt svetainės naudojimosi taisyklių ir privatumo politika. Sutikimas galioja neribotą laiką iki asmuo atšauks savo sutikimą apie tai siųsdamas prenešimą elektroniniu paštu: info@skaniukai.lt. arba raštu adresu Akmenos g. 7, Jovariškių km., Trakų rajonas.
Pirkėjas ir(ar) jo atstovai sutinka pateikti savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad minėtus duomenis skaniukai.lt tvarkytų internetinės prekybos tikslais. Prieigą prie duomenų turi tik įgalioti asmenys, kurie vykdo serverio priežiūrą. Tačiau, nepriklausomai nuo reguliariai vykdomos kontrolės, absoliuti apsauga nuo visų galimų pavojų visgi yra neįmanoma.
Skaniukai.lt svetainės naudojimo metu surinkti duomenys, kaip pvz.: IP adresas, data, laikas ir pan. Kaupiami dėl statistikos.
Surinkti asmens duomenys yra naudojami tik įmonės viduje. Įmonės, teikiančios paslaugas skaniukai.lt gali turėti prieigą prie šių duomenų. Vaikai ir nepilnamečiai asmenys iki 18 metų be tėvų ar globėjų sutikimo negali pateikti asmens duomenų.
Skaniukai.lt gavęs pirkėjo ir(ar) jo atstovų prašymą dėl asmens duomenų tvarkymo, ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo gavimo dienos, pateiks pirkėjui ir(ar) jo atstovui atsakymą. Nagrinėjami tik tie prašymai dėl asmens duomenų tvarkymo, kurie pateikiami raštu adresu Akmenos g. 7, Jovariškių km., Trakų rajonas arba el. paštu: info@skaniukai.lt
Privatumo politika iš dalies ar visiškai gali būti pakeistos. ir įsigalioja nuo jų paskelbimo skaniukai.lt svetainėje.
Pirkėjas nesutinkantis su pakeitimais turite teisę jos atsisakyti raštu. Tuomet pirkėjas praranda teisę naudotis skaniukai.lt svetainės paslaugomis.
Jei po privatumo politikos pakeitimų pirkėjas ir toliau naudojasi skaniukai.lt svetainės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad pirkėjas sutinka su nauja redakcija.

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) geresnei vartotojo sąsajai sukurti.